Lietošanas instrukcija Prostaffect

Norādījumi par kapsulu lietošanu Prostaffect

Prostaffect ir pilnīgi jauns risinājums prostatas veselības atbalstam Latvijā. Digitālajam tirgum to piegādāja iespējamais ražotājs 2020. gada pavasarī. Ir zināms, ka lielākā daļa uzskaitīto komponentu ievērojami uzlabo vīriešu uroģenitālās un reproduktīvās sistēmas darbu. Ražotājs arī atkārtoti ir norādījis, ka tas arī uzlabo prostatas dziedzera pareizu darbību. To apstiprina arī lielākā daļa pieejamo klientu atsauksmju un tiešsaistes tuvības forumu atsauksmes. Komentāri, atsauksmes un viedokļi galvenokārt ir pozitīvi. Tie neietver nopietnas sūdzības par negatīvu blakusparādību, alerģisku reakciju vai citu kontrindikāciju parādīšanos. Bet pareizai iedarbībai kapsulas jālieto stingri, ievērojot norādījumus.

Norādījumi par pareizu Prostaffect kapsulu lietošanu

Prostaffect ir kapsula ar novatorisku formulu, kas apvieno dabas veltes ar mūsdienu zinātni. Tie jālieto vienu reizi dienā, vēlams pusstundu pirms plānotās maltītes. Kapsulas ieteicams dzert ar lielu daudzumu ūdens. Sāpju simptomi izzūd pēc pirmās lietošanas nedēļas. Jums būs jāgaida ilgāk uz dziļāku darbību. Tas ir atkarīgs no slimības smaguma, kā arī no ķermeņa individuālajiem apstākļiem.

Nekas nav vieglāk, kā lietot Prostaffect vīriešu dzimuma libido uzlabojošās kapsulas katru dienu. Tie ir pārklāti ar plānu plēves pārklājumu, kas viegli ietekmē kuņģa-zarnu trakta sistēmu. Vienīgais, ko nosauktais Prostata Solution Better Performance ražotājs, iespējams, konsultē lietotājus, ir sekot lietošanas norādījumiem. Tie ir apkopoti plašas lietošanas un lietošanas rokasgrāmatas formā. Produktu trauks jāuzglabā sausā un vēsā vietā. To nedrīkst pakļaut tiešiem saules stariem.

Kā pareizi lietot produktu? Ir trīs vienkārši soļi.

Norādījumi par kapsulu lietošanu
1. solis 2. solis 3. solis
Nepārsniedziet 2 (divas) kapsulas dienā. Dariet to apmēram 30 minūtes pirms parastās maltītes! Atcerieties palikt fiziski aktīvam, ēst veselīgu prostatas pārtiku un dzert daudz šķidruma! Atkārtojiet šo procesu katru dienu vismaz pilnu kalendāro mēnesi!

Pilns zāļu lietošanas kurss ir 30 dienas (viens kalendārais mēnesis). Ja nepieciešams, pēc kāda laika jūs varat atkārtot kursu profilaksei.

Lietošanas indikācijas

Prostatīta simptomi parasti attīstās pakāpeniski, un tos var noteikt pietiekami agri. Tomēr gadās, ka veselības pasliktināšanās notiek pēkšņi, tad mums ir akūts prostatīts. Visu simptomu ignorēšana var veicināt spermas kvalitātes pasliktināšanos, asiņu parādīšanos spermā un ievērojamu dzimumtieksmes samazināšanos. Prostatīta simptomi:

  • Urīna nesaturēšana.
  • Bieža spiediena uz urīnpūsli.
  • Drudzis un stipras sāpes starpenē.
  • Kairinošas, dedzinošas sāpes urinējot.
  • Palielināta prostata taisnās zarnas testā.
  • Grūtības sasniegt un uzturēt erekciju.
  • Seksuālās dzīves kvalitātes pazemināšanās.
  • Priekšlaicīga ejakulācija.

Kontrindikācijas lietošanai

Kapsulām to dabiskā sastāva dēļ nav kontrindikāciju. Vienīgais nosacījums, ar kuru jūs nevarat lietot produktu, ir individuāla neiecietība pret kādu no sastāvdaļām.